فروش انواع ارز نقدی(انگلیس، کانادا)

فروش نقدی ارز یا همان فروش اسکناس در صرافی بازار بسته به میزان درخواست مشتریان در قیمت های متفاوت قابل ارایه به خریداران ارز می باشد. لذا جهت اطلاع دقیق از نرخ فروش پوند با شعبه صرافی لندن و نرخ فروش دلار کانادا با شعبه صرافی تورنتو تماس بگیرید.

فروش پوند به صورت نقدی تنها در شعبه صرافی لندن و فروش دلار کانادا به صورت نقدی تنها در شعبه صرافی تورنتو از صرافی بازار قابل انجام می باشد و فروش نقدی دیگر ارزها منجمله دلار امریکا و یورو در شعب صرافی لندن و صرافی  تورنتو قابل انجام نمی باشد. لازم به ذکر است ارایه کارت شناسایی معتبر در زمان خرید و فروش ارز الزامی می باشد.

نحوه فروش پوند در شعبه صرافی لندن و فروش دلار کانادا در شعبه صرافی کانادا به دو روش ذیل انجام می گیرد:

–واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی بازار در ایران از طریق حواله بانکی در ایران:

در این روش مشتریان محترم بایستی پس از تماس با صرافی بازار در شعبه صرافی لندن ویا صرافی تورنتو و اطلاع از قیمت فروش پوند و یا قیمت فروش دلار کانادا نسبت به واریز مبلغ ریالی به حساب های ارایه شده صرافی بازار در ایران اقدام نمایند صرافی بازار به محض وصول وجوه واریزی امکان ارایه ارز به خریداران را در محل صرافی خواهد داشت.

خریداران محترم بایستی در نظر داشته باشند در صورت واریز ریال را از طریق انلاین بانک ویا ایینترنتی احتمال دارد وجه واریزی پس ازچند ساعت و حتی در روز های پنج شنبه ممکن است وصول وجوه واریزی تا روز شنبه به طول انجامد در این شرایط ملاک قیمت فروش ارز زمان وصول وجه ریالی در حساب ریالی صرافی بازار در ایران می باشد و در شرایطی که امکان فروش ارز در زمان وصول وجود نداشته باشذ وجه ریالی به حساب واریزکننده عودت داده می شود.

واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی بازار در ایران از طریق دستگاه های پز در صرافی بازار:

خریداران محترم می توانند جهت واریز وجه ریال خود با مراجعه به شعب صرافی لندن و صرافی تورنتو بازار از طریق  کشیدن کارت های عابر بانک های ایران در  دستگاه های پز اقدام نمایند.

در این روش خریداران محترم پس از کشدن کارت در دستگاه های پز می توانند ارز مورد نیاز خود
را بلافاصله دریافت نمایند. 

نرخ ارز

تماس با صرافی لندن

تماس با صرافی تورنتو

ارسال یک پیام