حوالجات ارزی-فروش

مشتریانی که قصد دارند  ریال خود را به ارز تبدیل کنند از این سرویس استفاده می نمایند. فروش حواله به منزله واریز ریال از طرف مشتریان به حساب های ریالی معرفی شده توسط شعب صرافی بازار می باشد که به محض واریز وجوه ریالی توسط مشتریان معادل ارزی ان به حسابهای معرفی شده از طرف مشتریان در خارج ازایران واریز خواهد شد.

نحوه فروش حواله پوند در شعبه صرافی لندن و فروش حواله دلار کانادا در شعبه صرافی کانادا به دو روش ذیل انجام می گیرد:

–واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی بازار در ایران از طریق حواله بانکی در ایران:

در این روش مشتریان محترم بایستی پس از تماس با صرافی بازار در شعبه صرافی لندن ویا صرافی تورنتو و اطلاع از قیمت فروش حواله پوند و یا قیمت فروش حواله دلار کانادا نسبت به واریز مبلغ ریالی به حساب های ارایه شده صرافی بازار در ایران اقدام نمایند صرافی بازار به محض وصول وجوه واریزی امکان واریز ارز به حساب ارزی خریداران را  خواهد داشت.

خریداران محترم بایستی در نظر داشته باشند در صورت واریز ریال را از طریق انلاین بانک ویا ایینترنتی احتمال دارد وجه واریزی پس ازچند ساعت و حتی در روز های پنج شنبه ممکن است وصول وجوه واریزی تا روز شنبه به طول انجامد در این شرایط ملاک قیمت فروش حواله ارز زمان وصول وجه ریالی در حساب ریالی صرافی بازار در ایران می باشد و در شرایطی که امکان فروش حواله ارز در زمان وصول وجود نداشته باشد وجه ریالی به حساب واریزکننده عودت داده خواهد شد.

— واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی بازار در ایران از طریق دستگاه های پز در صرافی بازار:

خریداران محترم می توانند جهت واریز وجه ریال خود با مراجعه به شعب صرافی لندن و صرافی تورنتو بازار از طریق  کشیدن کارت های عابر بانک های ایران در  دستگاه های پز اقدام نمایند.

در این روش خریداران محترم پس از کشدن کارت در دستگاه های پز می توانند بلافاصله ارز مورد نیاز خود را در حساب ارزیشان دریافت نمایند.

مشتریان محترم پس از واریز وجه بایستی با کارشناسان صرافی تماس بگیرند و مشخصات حساب ارزی خود را ارایه نمایند. کارشناسان صرافی هم زمان با تماس مشتریان و ارایه مشخصات حساب ارزی کل مبلغ فروش را به حساب انها واریزمی نمایند و در پایان تماس تایید واریز و تصویر رسید واریزی به مشتریان را ازطریق تلگرام ویا واتس اپ ارسال خواهند نمود.

لازم به ذکر است در تمامی روش های فروش ارسال تصویر کارت شناسایی واریز کننده به صرافی الزامی می باشد.

مشخصات حساب های ارزی جهت فروش حواله به ترتیب ذیل می باشد و مشتریان محترم بایستی اطلاعات حساب ارزی خود را مطابق با نکات ذیل به شعبصرافی ارایه نمایندک

–مشخصات حساب پوندی

Sort code

Account number

Account holder

–مشخصات حساب دلارکانادایی

Institution Number

Transit Number

Account Number

Account type (checking or saving)

–مشخصات حساب یورویی

IBAN

Bank code(BIC/SWIFT)

مشخصات حساب دلاری

Routingnumber

Account number

Account type (checking or saving)

نرخ ارز

تماس با صرافی لندن

تماس با صرافی تورنتو

ارسال یک پیام