حوالجات ارزی-خرید

مشتریانی که قصد ارسال ریال به ایران را دارند از این سرویس استفاده می نمایند. خرید حواله به منزله واریز ارز از طرف مشتریان به حساب های ارزی معرفی شده توسط شعب صرافی بازار می باشد که به محض واریز وجوه ارزی توسط مشتریان معادل ریالی ان به حسابهای معرفی شده از طرف مشتریان در ایران واریز خواهد شد.

خرید حواله همانند خرید نقدی ارز  بسته به میزان درخواست مشتریان در قیمت های متفاوت قابل ارایه به فروشندگان ارز می باشد. لذا جهت اطلاع دقیق از نرخ حواله پوند با شعبه صرافی لندن و نرخ حواله دلار کانادا با شعبه صرافی تورنتو تماس بگیرید.

در صورت تایید قیمت پیشنهادی توسط مشتریان محترم شماره حساب ارزی جهت واریز ارز به حساب صرافی بازار به مشتریان محترم ارایه خواهد شد. لازم به ذکر است وجه واریزی از طرف خریدار بایستی از حساب بانکی مشتری به حساب صرافی واریز گردد و در صورت واریز وچه نقد ازباجه بانک به حساب صرافی نوع خرید دیگر حواله محسوب نمی گردد و قیمت و شرایط خرید همانند خرید نقدی محاسبه و اعمال خواهد شد.

نحوه خرید حواله پوند در شعبه صرافی لندن و خرید حواله  دلار کانادا در شعبه صرافی کانادا به ترتیب ذیل می باشد:

–مشتریان محترم جهت اطلاع دقیق از نرخ حواله پوند با صرافی لندن و جهت اطلاع دقیق از نرخ حواله دلار کانادا با صرافی تورنتو تماس می گیرند.

–در صورت تایید قیمت پیشنهادی از طرف مشتری شماره حساب ارزی از توسط شعب صرافی به مشتریان ارایه می شود.

–مشتریان محترم بایستی نسبت به واریز وجه طی مدت زمان اعلام شده از طرف صرافی اقدام نمایند لازم به ذکر است در صورت پرداخت خارج از زمان اعلام شده ملاک تایین نرخ زمان واریز وجه خواهد بود و در صورتی که امکان خرید حواله برای صرافی میسر نباشد وجه واریزی به حساب مبدا عودت داده خواهد شد..

–مشتریان محترم پس از واریز وجه بایستی با کارشناسان صرافی تماس بگیرند و مشخصات حساب ریالی خود را که شامل شماره حساب ویا شماره کارت و یا شماره شبا و نام بانک و نام صاحب حساب می باشد را ارایه نمایند. کارشناسان صرافی همانند خرید نقدی هم زمان با تماس مشتریان و ارایه مشخصات حساب ریالی کل مبلغ خرید را به حساب انها واریزمی نمایند و در پایان تماس تایید واریز و تصویر رسید واریزی به مشتریان ازطریق تلگرام ویا واتس اپ ارسال میشود.

–ارسال تصویر کارت شناسایی واریز کننده به صرافی الزامی می باشد.

لازم به ذکر است مشتریان محترم می توانند علاوه بر واریز وجه ارزی از طریق حواله بانکی نسبت به واریز وجه از طرق دیگر منجمله پی بال و وبمانی و حساب فارکس و حساب بیت کوین ویا دیگر روشهای الکترونیکی اقدام نمایند. جهت اطلاع کامل از روشهای پرداخت به لینک زیر مراجعه نمایید.

نرخ ارز

تماس با صرافی لندن

تماس با صرافی تورنتو

ارسال یک پیام